Wygraj wejściówki do Multikina

poniedziałek 6 sierpnia 2018
  • Film "Jak zostać czarodziejem" zostanie wyświetlony 13 sierpnia w Multikinie (fot. mat. Multikina Katowice)
    Film "Jak zostać czarodziejem" zostanie wyświetlony 13 sierpnia w Multikinie (fot. mat. Multikina Katowice)
Kinoranki to poniedziałkowe seanse filmowe dla dzieci w Multikinie w Katowicach. Każdy pokaz poprzedzony jest animacjami, zabawami, warsztatami lub spotkaniami z ciekawymi osobami. Mamy dla Was wejściówkę na taki fantastyczny poranek.

Letnie poniedziałkowe poranki w Multikinie to ciekawa opcja na spędzenie wolnego czasu z całą rodziną. To seanse filmowe, animacje i warsztaty przeznaczone dla dzieci od 7 do 11 lat.

W naszym konkursie możecie wygrać podwójną wejściówkę na film, którego bohaterem jest nieśmiały chłopiec o złotym sercu i bujnej wyobraźni, pt. „Jak zostać czarodziejem”. Film zostanie wyświetlony 13 sierpnia o godz. 11 (pół godziny przed seansem dzieci spotkają się z iluzjonistą, który zabierze je do świata magii).  

Wejściówkę zdobędzie osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Ile filmów będzie można zobaczyć w ramach cyklu Kinoranki w Multikinie w Katowicach? Podpowiedzi szukajcie w naszym artykule.

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesłać od godz. 12 w poniedziałek 6 sierpnia do godz. 12 w czwartek 9 sierpnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Kinoranki”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.

Odpowiedź: W ramach cyklu Kinoranki w Multikinie w Katowicach odbędą się pokazy 4 filmów dla dzieci.

Kategoria: Konkursy