Wygraj bilety do kina Helios

środa 8 maja 2019
  • Najbliższy Filmowy Poranek w kinie Helios odbędzie się w niedzielę 12 maja (fot. mat. organizatora)
    Najbliższy Poranek Filmowy w kinie Helios odbędzie się w niedzielę 12 maja (fot. mat. organizatora)
W niedzielny poranek w kinie Helios w Katowicach i Dąbrowie Górniczej będziecie mogli obejrzeć "Bajeczki Maszy cz.6" - znanej i lubianej bohaterki telewizyjnego serialu. Dodatkowo przed seansem odbędą się zabawy i animacje dla dzieci. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie.

Mała Masza zabierze widzów w świat bajek. Urocza dziewczynka pomiesza wątki i postaci, a efektem będzie zaskakujący zwrot akcji, oryginalne zakończenie i niespodziewany morał. Zapowiada się mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Najbliższy Filmowy Poranek z Maszą odbędzie się w niedzielę 12 maja o godz. 10.30 w kinie Helios w Katowicach i Dąbrowie Górniczej.

Podwójne zaproszenia na ten seans trafią do 4 osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako piąty, dziesiąty,piętnasty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Z jakiego kraju pochodzi znany i lubiany serial „Masza i Misza”?

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 10 w środę 8 maja do godz. 9 w piątek 10 maja na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Masza-Katowice” lub "Masza-Dąbrowa Górnicza" - w zależności od tego, w którym mieście chcecie skorzystać z biletów.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Serial "Masza i Misza" pochodzi z Rosji.

Kategoria: Konkursy