Wygraj grę „Zwierzaki bystrzaki”

poniedziałek 13 maja 2019
  • Szata graficzna gry to intensywne kolory (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
    Szata graficzna gry to intensywne kolory (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
„Zwierzaki Bystrzaki” to gra edukacyjna, która w jednym pudełku zamyka mnóstwo inspiracji oraz propozycji zabaw i gier. Dzięki temu z zawartości skorzystają dzieci w różnym wieku. Mamy dla Was egzemplarz tej gry. Zapraszamy do zabawy!

„Zwierzaki bystrzaki” to gra, która pozwala na tworzenie własnych zabaw i nowych wariantów rozgrywek. Plansza, karty, żetony pełne są wzorzystych i barwnych kameleonów, ryb, motyli i węży. Szata graficzna zdecydowanie zachęca do zabawy. Więcej informacji o grze znajdziecie w naszej recenzji.

Grę „Zwierzaki Bystrzaki” wygra osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Jakie wydawnictwo wydało grę „Zwierzaki Bystrzaki"?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesłać od godz. 12 we wtorek 14 maja do godz. 11 w poniedziałek 20 maja na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Zwierzaki Bystrzaki”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Grę "Zwierzaki Bystrzaki" wydało wydawnictwo Kapitan Nauka.

Kategoria: Konkursy