Wygraj bilety do kina Helios

poniedziałek 24 stycznia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
W kolejnej odsłonie Filmowych Poranków kina Helios na dużym ekranie będzie można zobaczyć animowany serial „Tomek i Przyjaciele”. Mamy dla Was zaproszenia do kin w Dąbrowie Górniczej, Katowicach i Żorach.

Tym razem w ramach Filmowych Poranków na ekranie zagości animowany serial „Tomek i Przyjaciele, cz.2”. Serial będzie można obejrzeć 30 stycznia o godz. 10.30 w kinach Helios m.in. w: Dąbrowie Górniczej (ul, Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229) i Żorach (ul. Katowicka 10). Więcej o najbliższym Poranku Filmowym przeczytacie w naszej zapowiedzi

Podwójne wejściówki na najbliższy Poranek Filmowy do wybranego kina Helios trafią do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako: pierwszy, dziesiąty, piętnasty, dwudziesty, trzydziesty

Pytanie: Na jakim modelu pociągu była wzorowana postać Tomka?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem, miastem «Katowice, Dąbrowa Górnicza, Żory» w którym chcecie obejrzeć film) należy przesłać od godz. 13.30 w poniedziałek 24 stycznia do godz. 10 w piątek 28 stycznia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Tomek" oraz miasto, do którego chcecie wybrać się na film.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Postać Tomka była wzorowana na lokomotywie Billington E2-Class o układzie osi 0-6-0T, która była produkowana w Londynie w latach 1913-1916. 

 

Kategoria: Konkursy