Wygraj bilety na show Szalonych Naukowców

poniedziałek 28 lutego 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
To edukacyjne, pełne humoru widowisko dla dzieci. Zobaczycie m.in. spektakularne doświadczenia chemiczne, buchającą pianę, ciekły azot czy też pokaz laserów. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie!

Show Szalonych Naukowców zabierze publiczność do świata kolorowych probówek, buchającej piany i ciekłego azotu. Dzieciaki w październiku w Pałacu Młodzieży w Katowicach zobaczą ciekawe doświadczenia chemiczne, poznają zasady rządzące planetami i znajdą odpowiedzi na nurtujące je pytania naukowe. Więcej o wydarzeniu przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Podwójne zaproszenia na show Szalonych Naukowców zdobędą osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak ma na imię profesor, jedna z bohaterek show Szalonych Naukowców?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesyłać od godz. 11.30 w poniedziałek 28 lutego do godz. 12 w poniedziałek 14 marca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Szaleni Naukowcy".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Uwaga! Show miało się odbyć 25 marca. W związku z tragicznymi wydarzeniami na Ukrainie, organizatorzy zmuszeni byli przenieść trasę koncertową „Show Szalonych Naukowców" na jesień 2022 roku, prawdopodobnie drugą połowę października. Niestety, część ekipy technicznej oraz aktorzy mieszkają w Charkowie i nie mogą w tej chwili wyjechać z własnego kraju. Zakupione bilety zachowują ważność. Nie zwracając wejściówek można w ten sposób wspomóc zespół.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Jedna z bohaterek Show Szalonych Naukowców  to Profesor Trauta.

Kategoria: Konkursy