Idź za „Tropem Żubra”

czwartek 28 kwietnia 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Moja Pszczyna
    fot. archiwum zdjęć FB Moja Pszczyna
Kiedy: 
  • niedziela 22 maja 2022
Gdzie: Pszczyna
To gra sportowa z zagadkami w pięknych okolicznościach przyrody. Do pokonania trasa 5 kilometrów, do rozwiązania wiele logicznych zagadek, a do wygrania m.in. 1000 zł. Udział jest bezpłatny.

„Gra sportowa z zagadkami Tropem Żubra” to zabawa dla tych co lubią żwawo spacerować, ale i solidnie pogłówkować. Trasa gry wyniesie około 5 kilometrów i będzie przebiegać przez teren Zabytkowego Parku „Zwierzyniec”. Dokładnie obejmie leśną ścieżkę edukacyjno-przyrodniczą „Tropem Żubra”, która biegnie w stronę Pokazowej Zagrody Żubrów, następnie przez mostek na kanale w kierunku cmentarza wojennego i dalej malowniczą aleją wysadzoną sosnami.

Tropem króla puszczy

W grze mogą wziąć udział wyłącznie drużyny 2-osobowe, gdzie przynajmniej 1 osoba jest pełnoletnia. Zadaniem uczestników będzie pokonanie pieszo 5-kilometrowej trasy, odnalezienie jak największej liczby punktów kontrolnych oraz poprawne rozwiązanie jak największej liczby zagadek logicznych. Nie przewidziano żadnych zadań zręcznościowych. Dodatkowym kryterium wyboru zwycięskiej trójki będzie czas ukończenia gry. Pierwsza drużyna otrzyma nagrodę o wartości 1000 zł, druga o wartości 600 zł, a trzecia o wartości 300 zł. Dla wszystkich dzieci przewidziane są dodatkowo słodkie niespodzianki.

Gra odbędzie się 22 maja w godz. 15-17 (od godz. 14 start rejestracji drużyn) w Pszczynie. Udział w grze jest bezpłatny. Wymagana jest rezerwacja miejsca, za pomocą formularza, lub osobiście w dniu gry, w miarę dostępnych miejsc. Szczegóły gry znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia