Nadjeżdża „Pociąg do książek”

czwartek 11 maja 2023
  • fot. mat. prasowe MBP Zabrze
    fot. mat. prasowe MBP Zabrze
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 13 maja 2023
Gdzie: Zabrze
Impreza dla wszystkich miłośników książek, przyrody i dobrej zabawy. W programie spotkania autorskie z Elizą Piotrowską i Wojciechem Widłakiem, spektakl dla dzieci, spotkanie z Franklinem, roboty i bajkowe warsztaty.

13 maja w Miejskim Ogrodzie Botanicznym w Zabrzu odbędzie się piknik czytelniczo-przyrodniczy - „Pociąg do książek”. Motywem przewodnim będą krasnoludki. Na imprezie będzie można spotkać pisarzy: Elizę Piotrowską i Wojciecha Widłaka oraz dużą maskotkę Franklina. Dzieci zobaczą przedstawienie o 7 krasnoludkach Studia Teatralnego Krak Art, wezmą udział w warsztatach z postaciami z bajek. Wśród dodatkowych atrakcji: roboty, klocki, zabawy i gry, makieta kolejki elektrycznej. Wydarzeniu towarzyszyć będzie plenerowy turniej szachowy dla dzieci i dorosłych (godz. 10).

Piknik już 13 maja w godz. 10-14 w Miejskim Ogrodzie Botanicznym w Zabrzu (ul. Piłsudskiego 60). Wstęp z kartą biblioteczną Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zabrzu jest bezpłatny. Uczestnicy bez karty za wejście do Ogrodu zapłacą: 2 zł - bilet normalny, 1 zł - ulgowy. Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia