Baw się z Kicią Kocią w Kosmosie

wtorek 23 maja 2023
  • fot. mat. prasowe
    fot. mat. prasowe
Kiedy: 
  • niedziela 28 maja 2023
Gdzie: Katowice
Jeżeli jeszcze nie byliście w kinie na „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!” możecie to nadrobić już w najbliższy weekend. W Kinie Kosmos po seansie odbędą się warsztaty plastyczno-ruchowe.

W ramach cyklu Rodzina w kinie na dużym ekranie będzie można zobaczyć przygody Kici Koci i jej przyjaciół: Packa, Adelki i Julianka. Bohaterowie odważnie odkrywają świat i stawiają czoła wielu nowym sytuacjom. Przygody Kici Koci odzwierciedlają dziecięcą wrażliwość oraz ukazują pełną ciepła i radości codzienność. Czynności, takie jak mycie się, gotowanie, jazda pociągiem, radzenie sobie z przeziębieniem czy zawieranie przyjaźni pomagają najmłodszym oswajać się z nowymi emocjami i uczuciami. Filmowe opowieści są na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej.

Kino i zabawa

Po seansie dzieci mogą wziąć udział w warsztatach. Zastanowią się co tak dokładnie oznacza dla nich: dobry dzień, co sprawia, że zasypiają usatysfakcjonowani i dumni z siebie. Warsztaty będą połączeniem zajęć plastyczno-ruchowych. Jeśli pogoda dopisze odbędą się w przestrzeni zielonej, obok kina. Na zajęcia obowiązują zapisy do 27 maja do godz. 21 pod adresem: kasa@kosmos.katowice.pl. W treści maila należy podać: imię i nazwisko opiekuna i dziecka, wiek dziecka oraz nazwę, termin i godzinę wydarzenia. Warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu jest podpisanie zgody na udostępnianie wizerunku oraz zakup biletu na poprzedzający je seans.

Seans Rodzina w kinie „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry” już 28 maja o godz. 16 w Kinie Kosmos w Katowicach (ul. Sokolska 66). Bilety w cenie 16 zł można zakupić online.

Kategoria: Wydarzenia