Wielka przygoda na włoskim wybrzeżu

wtorek 30 maja 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 3 czerwca 2023
Gdzie: Sosnowiec
Animację pełną przygód, słońca, zabawy i sympatycznych morskich stworzeń zobaczycie podczas bezpłatnego Familijnego Pokazu Filmowego w Zagłębiowska Mediatece.

Familijne Pokazy Filmowe to cykliczna impreza obejmująca comiesięczne seanse adresowane do dzieci, młodzieży, ich rodziców i opiekunów. W repertuarze przewidziane są filmy fabularne i animowane pełne przygód, humoru i emocji, odpowiednie dla widzów w każdym wieku, dzięki czemu seanse mają charakter iście familijny. Tytuł (nie jest reklamowany ze względu na wymogi umowy licencyjnej) granego filmu można sprawdzić na plakatach i ulotkach w Mediatece, poprzez newsletter, kliknięcie „tytuł filmu” w artykule promującym seans lub zeskanowanie kodu QR umieszczonego na plakatach.

Riwiera Włoska i morskie stwory

3 czerwca dzieci i ich rodzice zobaczą film animowany, który opowiada o dorastaniu dwóch przyjaciół w pięknym nadmorskim miasteczku na Riwierze Włoskiej. Chłopcy wspólnie przeżywają niezapomniany letni czas, który upływa im na niekończących się przejażdżkach na skuterze i delektowaniu się lodami. Jednak ich beztroską zabawę może w każdej chwili zepsuć ujawnienie głęboko skrywanego sekretu, mającego związek z pełnym tajemnic morskim światem.

Seans odbędzie się 3 czerwca o godz. 11 w Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w Sosnowcu. Wstęp jest bezpłatny. Wejście możliwe na pół godziny przed projekcją i kwadrans po jej rozpoczęciu. Organizator – w przypadku frekwencji przekraczającej możliwości Auli (200 miejsc) - zastrzega możliwość wcześniejszego zamknięcia drzwi i odmówienia wstępu na pokaz.

Kategoria: Wydarzenia