Zjedz pyszne „Śniadanie na trawie” w Parku Śląskim

czwartek 22 czerwca 2023
  • fot. archiwum zdjęć FB Park Śląski
    fot. archiwum zdjęć FB Park Śląski
Kiedy: 
  • sobota 24 czerwca 2023 - niedziela 27 sierpnia 2023
Gdzie: Chorzów
W sobotnie poranki będziecie mogli zjeść zdrowe śniadanie w pięknych okolicznościach przyrody, poćwiczyć jogę lub zrelaksować się na leżaku. Jak co roku nie zabraknie atrakcji dla dzieci.

Kultowe „Śniadanie na trawie” to wydarzenie cykliczne organizowane od 2011 roku w Parku Śląskim. W każdą wakacyjną sobotę w otoczeniu szumiących drzew i kwitnących róż będzie można bezpłatnie poćwiczyć jogę. „Śniadania” to również relaks na leżakach i dobre jedzenie. Wystawcy oferują zdrową i ekologiczną żywność. Nie zapomniano o najmłodszych: zajęcia plastyczne, animacje, konkursy z nagrodami, zajęcia sportowe – to tylko niektóre z atrakcji.

„Śniadanie na trawie” będzie odbywać się w wakacyjne soboty w Rosarium w Parku Śląskim. Pierwsze „śniadanie" już 24 czerwca. Od godz. 9 można poćwiczyć jogę na trawie. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych. Informację znajdziecie na Fb Parku Śląskiego.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

To ostatni dzwonek, by zorganizować dzieciom czas wolny w wakacje. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Półkolonie kulinarne, sportowe, warsztaty mangi, do tego śląskie Malediwy czy wodne atrakcje. Jest w czym wybierać.

Śląskie na wakacje - półkolonie, zwiedzanie, zabawa