Meksykańska fiesta z Fridą Kahlo i Mariachi Sombrero Negro

poniedziałek 31 lipca 2023
Kiedy: 
  • sobota 5 sierpnia 2023
Gdzie: Tychy
Pokaz tańca latino, koncert Mariachi Sombrero Negro, tworzenie girland i piniaty, meksykańska fotobudka, a do tego dmuchańce, festiwal baniek mydlanych i wiele innych atrakcji – to wszystko czeka na uczestników festynu na Czułowie.

Fabryka Kultury przeprowadzi animacje, podczas których dzieci będą tworzyć girlandy, pompony i piniaty, będą też kolorowanki z Fridą Kahlo i salsoteka. Teatr Mattenia zaprezentuje spektakl, a Szkoła Tańca Mohito – taniec latino. Odbędzie się też koncert zespołu Mariachi Sombrero Negro, a uczestników festynu zabawiał będzie szczudlarz w meksykańskim stroju. Dla najmłodszych zaplanowano festiwal baniek mydlanych, stoisko z balonowymi cudami, zabawę na dmuchanym placu zabaw, brokatowe tatuaże i malowanie buziek. Na pamiątkę tego wydarzenia będzie można zrobić sobie zabawne zdjęcie w fotobudce w kapeluszu sombrero i z innymi meksykańskimi rekwizytami.

Festyn rodzinny w meksykańskim stylu odbędzie się w sobotę 5 sierpnia o godz. 16 na Placu Ryguły w Tychach-Czułowie. Jest organizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego. Wstęp bezpłatny. Więcej informacji znajdziecie na profilu na Fb Miejskiego Centrum Kultury w Tychach.

Kategoria: Wydarzenia