Poznaj lokalne herstorie

czwartek 14 września 2023
  • Warsztaty otwierają cykl wydarzeń w ramach projektu „Chorzowsko-Bytomski Szlak Kobiet” (fot. mat. organizatora)
    Warsztaty otwierają cykl wydarzeń w ramach projektu „Chorzowsko-Bytomski Szlak Kobiet” (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 16 września 2023
Gdzie: Chorzów
Na zajęciach poznacie dwie niezwykłe historie, zastanowicie się co to znaczy być bohaterką i własnoręcznie stworzycie lapbooki. Udział w warsztatach jest bezpłatny, obowiązują zapisy.

Warsztaty „Frelki - Bohaterki” otwierają cykl wydarzeń w ramach projektu „Chorzowsko-Bytomski Szlak Kobiet”. Zaplanowano spacery miejskie, spotkania autorskie, warsztaty dla małych i dużych oraz dyskusje na żywo i online. Będzie można porozmawiać m.in. z Anną Dziewit Meller, Sylwią Chutnik, Babką od histy, Moniką Rosa.

Warsztaty herstoryczne dla dzieci

W najbliższą sobotę - 16 września odbędą się zajęcia dla najmłodszych. W trakcie warsztatów uczestnicy poznają dwie niezwykłe historie, zastanowią się co to znaczy być bohaterką i własnoręcznie wykonają lapbooki. Organizatorzy zapraszają „wszystkie dziewczyny (i chłopaków) - zabierzcie mamy, babcie, siostry, ciocie i spędźmy razem to sobotnie przedpołudnie”.

Warsztaty „Frelki – Bohaterki” odbędą się 16 września o godz. 11 w Księgarni Dopełniacz w Chorzowie (Rynek 1d). Wstęp wolny. Obowiązują zapisy mailowe: maxkopfstein@gmail.com.
Zgłoszenia przyjmowane są do piątku - 15 września do godz. 16. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Inne wydarzenia odbywające się w Chorzowie znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia