Magiczne laboratorium dźwięków w Teatrze Gry i Ludzie

czwartek 2 listopada 2023
  •  Pozornie surowa scenografia, na oczach widzów zmieni się w magiczne laboratorium (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
    Pozornie surowa scenografia, na oczach widzów zmieni się w magiczne laboratorium (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
  • Przedstawienie skierowane jest do dzieci od 3. roku życia (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
    Przedstawienie skierowane jest do dzieci od 3. roku życia (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
Kiedy: 
  • niedziela 5 listopada 2023
Gdzie: Katowice
Zwariowany profesor Decybeliusz i jego poukładana asystentka Zosia zabiorą Was do świata pełnego dźwięków. Razem z nimi przeżyjecie śmieszne, ale i pełne grozy przygody w laboratorium, gdzie prawa fizyki nie zawsze działają tak jak powinny.

„Ani me, ani be..." to autorska bajka inspirowana i oparta na dźwiękach, które często giną pośród codziennych obowiązków. Pozornie surowa scenografia, na oczach widzów zmieni się w magiczne laboratorium. W spektaklu wykorzystano grę światłem i cieniem, a jak na historię o dźwiękach przystało - są one nieodłącznym towarzyszem teatralnego widowiska. Widzowie dowiedzą się m.in. do czego służy soniczny detonator, dlaczego krowa mieszka w laboratorium i wreszcie, czy bohaterom uda się naprawić nieudany eksperyment. Przedstawienie dla dzieci od 3. roku życia.

Spektakl będzie można zobaczyć 5 listopada o godz. 15 w Teatrze Gry i Ludzie (ul. Gliwicka 120) w Katowicach. Bilety można zakupić online, są w cenie: 29 zł. Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 501395069 lub mailowo: rezerwacja@gryiludzie.pl. Ciekawostki związane z postaciami i kulisy spektakli znajdziecie również na fanpage’u Teatru na Facebooku.

Kategoria: Wydarzenia