Przygody z myszą Pati i kotem Samem w starożytnej Grecji

poniedziałek 6 listopada 2023
  • Film można zobaczyć od 3 do 9 listopada w Bytomskim Centrum Kultury (fot. mat organizatora)
    Film można zobaczyć od 3 do 9 listopada w Bytomskim Centrum Kultury (fot. mat organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 3 listopada 2023 - czwartek 9 listopada 2023
Gdzie: Bytom
Burzliwe morza, mitologiczne stwory i klątwa Posejdona – wybierz się w podróż pełną przygód razem z bohaterami „Pati i Klątwa Posejdona”. To zachwycająca i przezabawna animacja dla całej rodziny!

Na dużym ekranie BCKina dzieci zobaczą wielką przygodę małych bohaterów animacji „Pati i Klątwa Posejdona”. Film twórców hitu „Nel i tajemnica Kurokota” skierowany jest do widzów od 6. roku życia.

Klątwa Posejdona i legendarny klejnot

Nieustraszona mysz Pati i jej koci przyjaciel Sam wyruszają w podróż po starożytnej Grecji. Wraz ze swoimi przyjaciółmi przemierzą burzliwe morza i zmierzą się z mitologicznymi stworami, podejmując wyzwanie samego Posejdona, który nakazuje mieszkańcom miasta zbudować sobie posąg równie wspaniały jak ten postawiony jego bratu Zeusowi. Aby uratować mieszkańców przed klątwą Posejdona, Pati wyruszy na poszukiwania legendarnego klejnotu. Wraz z kotem Samem, niesfornym ptasim piratem oraz największym bohaterem Grecji Jazonem udadzą się w podróż na tajemniczą wyspę. Na swojej drodze spotkają wrogie cyklopy, stugłową Hydrę i złowieszczego Krakena. Wspólnie zrozumieją, że prawdziwa bohaterka nie musi być wielka.

Film można zobaczyć od 3 do 9 listopada o godz. 16.45 w Bytomskim Centrum Kultury (Plac Karin Stanek 1, Sala Gloria). Bilety w cenie 15 zł można zakupić online.

Kategoria: Wydarzenia