Kulinarna podróż w poszukiwaniu biało-czerwonych potraw

poniedziałek 6 listopada 2023
  • Podczas warsztatów dzieci uczą się gotować, poznają nowych przyjaciół i dobrze się bawią (fot. archiwum zdjęć FB Kids Kitchen Katowice)
    Podczas warsztatów dzieci uczą się gotować, poznają nowych przyjaciół i dobrze się bawią (fot. archiwum zdjęć FB Kids Kitchen Katowice)
Kiedy: 
  • niedziela 12 listopada 2023
Gdzie: Katowice
Poszukiwanie potraw w naszych narodowych barwach to duże wyzwanie. Podejmą je dzieciaki na warsztatach w Kids' Kitchen. Powstaną pyszne biało-czerwone pucharki i kluseczki z sosem pomidorowym.

Zbliża się 11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji w Kids' Kitchen dzieci będą mogły wyruszyć w kulinarną podróż dookoła świata. Poszukają biało-czerwonych dań, poznają nowe smaki i zapachy, a pod czujnym okiem prowadzącego przygotują m.in. kluseczki w sosie pomidorowym. Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku 4-8 lat.

Biało-czerwono w kuchni w Kids' Kitchen będzie 12 listopada w godz. 10.30-12.30. Koszt zajęć to 80 zł. Zapisów można dokonać tutaj. Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB. W przypadku pytań można dzwonić pod numer tel.: 502 308 740 lub napisać maila na adres: kontakt@kidskitchen.pl.

Kids' Kitchen mieści się w Katowicach przy ul. Żwirki i Wigury 19.

Kategoria: Wydarzenia