Listopad w Multikinie dla całej rodziny

piątek 10 listopada 2023
  • Dla mniejszych kinomanów Multikino w listopadzie przygotowało kilka propozycji (fot. mat. organizatora)
    Dla mniejszych kinomanów Multikino w listopadzie przygotowało kilka propozycji (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 10 listopada 2023 - czwartek 30 listopada 2023
Na co zabrać dzieci do kina? Na wielkim ekranie Multikina będzie można zobaczyć „Pati i klątwa Posejdona", „Kajtek czarodziej" i „Inspektor Pająk" oraz animację „Życzenie" Disney 'a. Jest w czym wybierać.

Dla mniejszych kinomanów Multikino przygotowało kilka propozycji, które umilą jesienny czas. 3 listopada premierę miała animacja „Pati i klątwa Posejdona”, w której młoda myszka Pati i kot Sam pomagają w misji ocalenia miasta przed gniewem Posejdona. Również na początku listopada do kin wejdzie „Kajtek czarodziej” - zabawny i pełen magii film na motywach powieści Janusza Korczaka, pedagoga i nauczyciela, którego ponadczasowa twórczość wychowała kilka pokoleń polskich dzieci. Od 10 listopada w kinach będzie można oglądać animację „Inspektor Pająk”. Najlepszy śledczy w świecie owadów musi rozwiązać zagadkę i ocalić pasażerów samolotu, na którego pokładzie ukrył się tajemniczy złoczyńca. Na koniec miesiąca - 24 listopada premierę ma „Życzenie” - animowana komedia muzyczna od Disney'a. W magicznym królestwie Rosas mieszka władca, który posiada moc spełniania życzeń. Młoda dziewczyna Asha wypowiada życzenie tak potężne, że odpowiada na nie kosmiczna siła – gwiazdka o ogromnej mocy. Asha, jej wierny towarzysz koziołek Valentino i gwiazdka wspólnie stawiają czoła najgroźniejszemu wrogowi – władcy Rosas królowi Magnifiko.

Filmy będziecie mogli obejrzeć w kinach sieci Multikino na Śląsku w: Czechowicach-Dziedzicach (ul. Legionów 83), Jaworznie (ul. Grunwaldzka 59), Katowicach (ul. 3 Maja 30), Rybniku (ul. Bolesława Chrobrego 1), Tychach City Point (Al. Jana Pawła II), Tychach Gemini Park (ul. Towarowa 2c) i w Zabrzu (ul. Gdańska 18). Bilety można nabyć w kasie kin sieci Multikino, online oraz przez aplikację mobilną. Szczegółowy repertuar oraz więcej informacji na temat filmów znajduje się na stronie www.multikino.pl.

Kategoria: Wydarzenia