Andrzejkowa kraina czarów

poniedziałek 13 listopada 2023
  • Podczas imprezy nie zabraknie tradycyjnego lania wosku (fot. mat. pexels)
    Podczas imprezy nie zabraknie tradycyjnego lania wosku (fot. mat. pexels)
Kiedy: 
  • niedziela 26 listopada 2023
Gdzie: Sosnowiec
Co powiecie na rodzinne celebrowanie andrzejkowych tradycji? Czekają na Was liczne zabawy i animacje m.in. lanie wosku. Kiedy dzieci będą „wróżyć” dorośli mogą zwiedzić wystawę „Inny [Nie] Obcy”.

Do krainy wróżb dzieci i dorosłych zaprasza Pałac Schoena w Sosnowcu. Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji - w tym obowiązkowe wróżenie poprzez lanie wosku. Nie zabranie małego poczęstunku. Dla dorosłych przygotowano dodatkową atrakcję. Rodzice mogą indywidualnie zwiedzić wystawę „Inny [Nie] Obcy”, na której zobaczą przejmujące i skłaniające do dyskusji fotografie górnośląskich Romów, wykonane przez znakomitego fotografa Arkadiusza Golę. Impreza skierowana jest do dzieci w wieku 6-12 lat.

Andrzejki odbędą się 26 listopada o godz. 11 w Pałacu Schoena Muzeum w Sosnowcu (ul. Chemiczna 12). Liczba miejsc jest ograniczona. Bilety są w cenie 20 zł od dziecka. Opiekunowie wchodzą za darmo. Zapisy odbywają się poprzez formularz na stronie - dostępny tutaj. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia