Na co do kina z dzieckiem? Podpowiadamy

wtorek 20 lutego 2024
  • W najbliższy weekend w Kinie Kosmos na dużym ekranie m.in. "Pies i Robot" (fot. mat. organizatora)
    W najbliższy weekend w Kinie Kosmos na dużym ekranie m.in. "Pies i Robot" (fot. mat. organizatora)
  • Najmłodsi zobaczą przygody Reksia  (fot. mat. organizatora)
    Najmłodsi zobaczą przygody Reksia (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 25 lutego 2024
Gdzie: Katowice
Najmłodszych możecie zabrać na seans z wyjątkowymi bajkami ze Studia Filmów Rysunkowych. Starszym dzieciakom spodoba się animacja o przyjaźni „Pies i Robot”.

Idealną propozycją na pierwszą w życiu wizytę w kinie będzie „Filmowe popołudnie dla dzieci” w Kinie Kosmos. Na najmłodszych widzów (dzieci od 3. roku życia) co niedzielę czekają m.in. Reksio, Bolek i Lolek, a także pozostali bohaterowie kultowych animacji ze Studia Filmów Rysunkowych. Podczas seansu światła nie gasną całkowicie, a dźwięk jest lekko przyciszony. Wszystko po to, by zapewnić dziecku pokaz przyjazny sensorycznie. W najbliższą niedzielę najmłodsi zobaczą przygody Reksia. Dla dzieci, które będą po raz pierwszy w kinie przygotowano pamiątkowy dyplom.

Przygoda w Nowym Jorku

Cykl „Rodzina w kinie” to propozycja dla młodych widzów oraz całych rodzin. Tym razem na dużym ekranie animacja „Pies i Robot”. W kolorowym Nowym Jorku zwierzęta, tak jak ludzie, żyją swoimi sprawami, zakochują się, kłócą, znajdują przyjaciół – wszyscy z wyjątkiem Psa, który ze swojego mieszkania patrzy na zwariowane miasto ze smutkiem i nutką zazdrości. On też chciałby mieć przyjaciela, tylko brakuje mu odwagi. Pewnego dnia ulega słodkiej obietnicy reklamy i kupuje sobie przyjaciela – Robota, który staje się jego najlepszym kumplem. Wszystko się zmienia, gdy wybierają się na plażę.

Oba filmowe cykle odbędą się 25 lutego w Kinie Kosmos w Katowicach (ul. Sokolska 66). „Reksio ornitolog” zobaczycie o godz. 15, bilety są w cenie 8 zł. Film animowany „Pies i Robot” o godz. 16, za bilet trzeba zapłacić 16 zł. Bilety można zakupić w kasie Kina lub na filmowa.net.

Kategoria: Wydarzenia