Królewna Fasolka zabierze dzieci do krainy Grządkowej

poniedziałek 11 marca 2024
  • Teatr Trip będzie gościnnie gościł na deskach Teatru Gry i Ludzie (fot. mat. organizatora)
    Teatr Trip będzie gościnnie gościł na deskach Teatru Gry i Ludzie (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 17 marca 2024
Gdzie: Katowice
Na scenie Teatru Gry i Ludzie gościnnie będzie można zobaczyć spektakl Teatru Trip „Królewna Fasolka”. Publiczność przeniesie się do niezwykłej krainy, gdzie życie toczy się spokojnie. Wszystko zmieni się za sprawą czarodzieja Robaczka.

W krainie Grządkowej dwójka warzywnych skrzatów – Karotek i Groszka uwielbiają uprawiać warzywa i owoce. Wszystko toczy się spokojnie, a czas odmierzają kolejne dorodne okazy jabłuszek i gruszek. Pewnego dnia skrzaty znajdują przed swoim domkiem małe ludzkie dziecko. Do tego okazuje się, że czarodziej Robaczek rzucił straszliwą klątwę na ich krainę i chce pożreć wszystkie uprawy. Na szczęście z pomocą przychodzi Cebulowa
Wróżka i dziecięca publiczność. Najmłodsi dowiedzą się jaką rolę odegra w tym wszystkim maluch znaleziony w grządce i sprawdzą czy szpinak może być dobry.

Spektakl „Królewna Fasolka” Teatru Trip odbędzie się 17 marca o godz. 15 w Teatrze Gry (ul. Gliwicka 120). Bilety można zakupić online, są w cenie: 29 zł. Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 501395069 lub mailowo: rezerwacja@gryiludzie.pl. Spektakl dla dzieci w wieku od 4 lat. Czas trwania około 45 minut.

Kategoria: Wydarzenia