„Fantastyczny weekend” z planszówkami

wtorek 16 kwietnia 2024
  • Rodzinnie będzie można wziać udział w turnieju „Pędzące żółwie” (fot. mat. organizatora)
    Rodzinnie będzie można wziać udział w turnieju „Pędzące żółwie” (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 20 kwietnia 2024 - niedziela 21 kwietnia 2024
Wydarzenie rodzinne w całości poświęcone grom planszowym oraz szeroko rozumianej fantastyce. Przez dwa dni w industrialnych przestrzeniach będzie można zagrać w gry zarówno te prostsze jak i trochę bardziej skomplikowane. Wśród dodatkowych atrakcji: „escape room dla dzieci”.

To już 8. edycja „Fantastycznego weekendu” w Siemianowicach Śląskich. W industrialnych przestrzeniach SCK Parku Tradycji będzie można zagrać w gry planszowe dla początkujących i doświadczonych. Będą dostępne planszówki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jak co roku nie zabraknie „Konkursu wiedzy o grach z lekkim przymrużeniem oka”. Impreza to również wyjątkowy turniej „Pędzące żółwie” dla całej rodziny oraz „escape room dla dzieci”. Pokój zagadek dedykowany jest dzieciakom, które umieją czytać i pisać do 12. roku życia.

Wyjątkowa impreza z planszówkami odbędzie się 20 i 21 kwietnia w godz. 12-21 w SCK Park Tradycji w Siemianowicach Śląskich (ul. E. Orzeszkowej 12). Wstęp wolny. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia