Maluszki jak okruszki uchwycone w kadrze

poniedziałek 19 maja 2014
  • Zdjęcia takich maluszków rozczulą każdego (fot. Katarzyna Kowrygo)
    Zdjęcia takich maluszków rozczulą każdego (fot. Katarzyna Kowrygo)
Kiedy: 
  • piątek 16 maja 2014 - piątek 6 czerwca 2014
Kilkudniowe maleństwa w roli modelek i modeli. Wyjątkowe zdjęcia będzie można zobaczyć na wyjątkowej wystawie. Na ich widok człowiek od razu się uśmiecha.

Fotografia stanowi dla Katarzyny Kowrygo sposób postrzegania otaczającego ją świata. Dzięki niej zatrzymuje na zawsze ulotne chwile. Pomysł na pracę z Okruszkami narodził się, gdy sama została mamą. Z czasem wypłynął na szersze wody.

Teraz możemy oglądać efekty pracy pani Katarzyny. Galeria Spojrzenia Wybrane zaprasza wszystkich miłośników fotografii do obejrzenia wystawy jej autorstwa pt.: „Okruszki - maluszki w kadrze". Wystawa to zbiór fotografii, na których zobaczymy kilku lub kilkunastodniowe dzieci.

Autorka podkreśla, iż w jej pracy najważniejsza jest ogromna cierpliwość i skupienie. Podczas sesji trzeba zadbać o najdrobniejszy szczegół. Oczywiście, na pierwszym miejscu jest zawsze bezpieczeństwo maleństwa.

Wystawę można oglądać do 6 czerwca. Galeria Spojrzenia Wybrane mieści się w Domu Kultury w Lipniku (ul. Podgórna 29 w Bielsku-Białej).

Kategoria: Wydarzenia