Pchła Szachrajka na dworcu

czwartek 18 stycznia 2018
  • Spektakl pt. "Pchła Szachrajka" w wykonaniu aktorów Teatru Żelaznego odbędzie się 20 stycznia (fot. mat. organizatora)
    Spektakl pt. "Pchła Szachrajka" w wykonaniu aktorów Teatru Żelaznego odbędzie się 20 stycznia (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 20 stycznia 2018
Gdzie: Katowice
„Pchła Szachrajka” to barwne widowisko dla najmłodszych, w czasie którego, dzieci odbędą wspaniałą podróż z małą, krnąbrną i bardzo psotną Pchełką. Przedstawienie będzie można obejrzeć w sobotę 20 stycznia w Teatrze Żelaznym.

Teatr Żelazny mieści się w Piotrowicach w budynku dawnego dworca PKP. Odbywają się w nim przedstawienia dla dzieci, które dzięki kameralności teatru, zawsze są interaktywne – dzieci podpowiadają aktorom, gdzie mają się udać, na co uważać i z kim się zaprzyjaźnić.

Najbliższy spektakl dla najmłodszych - "Pchła Szachrajka", na podstawie wiersza Jana Brzechwy, odbędzie się w sobotę 20 stycznia o godz. 12 i 16. Pomysłowa scenografia przeniesie widzów do różnych miejsc, które odwiedza bohaterka. Muzyka lat 20-tych, barwna scenografia, wartka gra aktorska sprawiają, że widzowie będą się świetnie bawić. Barwne lalki i wesołe piosenki sprawią, że najmłodsi widzowie pokochają teatr i zapoznają się z najlepszą literaturą dziecięcą.

Bilety są w cenie 20 zł – indywidulany i 70 zł rodzinny (4 osoby).

Teatr Żelazny mieści się w Katowicach-Piotrowicach, przy ul. Armii Krajowej 40.

Kategoria: Wydarzenia