Food Trucki pod Stadionem Śląskim

środa 14 marca 2018
  • Organizatorzy imprezy chcą pokazać, że food truck to niekoniecznie fast food (fot. mat. organizatora)
    Organizatorzy imprezy chcą pokazać, że food truck to niekoniecznie fast food (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 16 marca 2018 - niedziela 18 marca 2018
Gdzie: Chorzów
Najbliższy weekend na Stadionie Śląskim upłynie pod znakiem pysznych burgerów, zaskakującej kuchni międzynarodowej i najlepszych w regionie słodkości. Wszystko za sprawą największego na Śląsku Zlotu Food Trucków.

Pod kultowym i świezo wyremontowanym Stadionem Śląskim od piątku do niedzieli parkować będzie 50 food trucków, oferujących wjątkowe potrawy z różnych zakątków świata. Piątek będzie świętem miłośników burgerów oraz fanów zespołu Hertz Klekot, sobota spodoba się amatorom poznawania nowych smaków i dźwięków Między Słowami oraz Silesian Brass Quartet, a niedziela zadowoli fanatyków słodkości i Johna Minetona. 

Nie zabraknie pokazów kulinarnych, zabaw i warsztatów dla dzieci, spotkań z prawdziwymi mistrzami z Hell's Kitchen ani nas - w niedzielę wybierać będziemy Njalepsze Danie Zlotu w kategorii Słodkości.

Będzie można również po raz pierwszy po remoncie zobaczyć nowe oblicze Stadionu Śląskiego. Cały czas dostępne będą także strefa beer zone i pełna atrakcji strefa dla dzieci.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 16-18 marca przed Stadionem Śląskim, przy ul. Katowickiej 10 w Chorzowie. Szczegóły, atrakcje i godziny otwarcia można sprawdzić na stronie wydarzenia
 

Kategoria: Wydarzenia