Koduj z Gigantami

czwartek 23 sierpnia 2018
  • Otwarte zajęcia nauki programowania dla dzieci i młodzieży odbędą się w 3 miastach naszego regionu (fot. mat. organizatora)
    Otwarte zajęcia nauki programowania dla dzieci i młodzieży odbędą się w 3 miastach naszego regionu (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Kiedy: 
  • wtorek 18 września 2018 - niedziela 23 września 2018
Jeżeli Twoja pociecha interesuje się komputerami - warsztaty nauki programowania z pewnością przypadną jej do gustu. We wrześniu, w kilku miastach naszego regionu, odbędą się bezpłatne spotkania z Gigantami Programowania.

Zajęcia skierowane są do dzieci i młodzieży (7-18 lat), mają na celu zwiększenie ich wiedzy o programowaniu, zapoznanie z programowaniem i narzędziami programistycznymi, nowymi technologiami, a w przypadku starszych uczniów również zwiększenie świadomości o dalszej ścieżce edukacji i pracy w IT.

Bezpłatne warsztaty odbędą się w dniach 8-23.09 w 17 miastach w Polsce. W województwie śląskim będą to: Katowice (18-23 września), Gliwice (22 września) oraz Sosnowiec (22 września). Jeżeli spodobają się Waszemu dziecku, w październiku będzie można zapisać je na odpłatne zajęcia do konkretnej placówki.

Warsztaty programowania skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 18 lat. Planowana liczba uczestników – 2000 osób.

Start zapisów - 1 września wyłącznie przez formularz na stronie: giganciprogramowania.edu.pl.

 

Kategoria: Wydarzenia