Food trucki pod wieżą Szybu Prezydent

czwartek 20 września 2018
  • Zloty food trucków cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego i w Chorzowie będzie można skosztować dań serwowanych przez te mobilne kuchnie (fot. mat. organizatora)
    Zloty food trucków cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego i w Chorzowie będzie można skosztować dań serwowanych przez te mobilne kuchnie (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 21 września 2018 - niedziela 23 września 2018
Gdzie: Chorzów
Trzydniowy zlot popularnych ciężarówek serwujących dania z różnych stron świata, w nietuzinkowej scenerii, przy dźwiękach muzyki - tak zapowiada się Inwazja Food Trucków na zakończenie lata.

Mobilna gastronomia po raz pierwszy stanie pod wieżą Szybu Prezydent w Chorzowie. W programie wyjątkowe dania z całej Polski. Nie zabraknie nietypowych smaków i oryginalnych potraw z wozów z różnych stron świata. Dla dzieci przewidziano zdrowe i naturalne napoje oraz lody rzemieślnicze. Tym razem w wyjątkowym miejscu i wyjątkowej scenerii, przy dźwiękach muzyki.

Food trucki będą serwować dania w piątek (21 września) w godz. 15-23, w sobotę (22 września) w godz. 12-23, w niedzielę (23 września) w godz. 12-20. Szyb Prezydent mieści się przy ul. Piotra Skargi 34a/d w Chorzowie. Więcej przeczytacie na stronie wydarzenia.

Kategoria: Wydarzenia