Dzień Śnieżynki w Śląskim Ogrodzie Botanicznym

środa 14 listopada 2018
  • Dzień Śnieżynki połączony z kiermaszem, warsztatami kreatywnymi i pieczeniem kiełbasek odbędzie się 2 grudnia w BOŚ (fot. mat. organizatora)
    Dzień Śnieżynki połączony z kiermaszem, warsztatami kreatywnymi i pieczeniem kiełbasek odbędzie się 2 grudnia w BOŚ (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 2 grudnia 2018
Gdzie: Mikołów
Dzień Śnieżynki i kiermasz świąteczny połączony z warsztatami kreatywnymi, rozgrywkami na planszy i ogniskiem, to doskonały pomysł na niedzielne popołudnie. Cała masa atrakcji odbędzie się 2 grudnia w Śląskim Ogrodzie Botanicznym.

Dzieci, pod okiem animatorów, będą mogły odkryć swoje talenty na stanowiskach warsztatowych, które zlokalizowane będą we wnętrzach budynku głównego na Sośniej Górze. Odbędzie się tam również kiermasz świąteczny z rękodziełem, na którym będzie można kupić zabawki, biżuterię, a przede wszystkim nietuzinkowymi ozdoby świąteczne. Przy stołach z planszówkami nie zabraknie rodzinnych rozgrywek. Na zewnątrz budynku harcerze rozpalą ognisko i zaproszą do wspólnego biesiadowania i pieczenia kiełbasek.

Impreza odbędzie się 2 grudnia o godz. 12 w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie (ul Sosnowej 5). Wstęp wolny. Więcej informacji przeczytacie na stronie wydarzenia.

 

Kategoria: Wydarzenia