Dla WOŚP zagrają również Tychy

piątek 11 stycznia 2019
  • 27. Finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia na Placu Baczyńskiego w Tychach (fot. mat. organizatora)
    27. Finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia na Placu Baczyńskiego w Tychach (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 13 stycznia 2019
Gdzie: Tychy
Koncerty, wystawa samochodów zabytkowych, pokazy capoeiry i morsowanie – m.in. na takie atrakcje można liczyć w Tychach. Cel jest szczytny – tegoroczna zbiórka pieniędzy przeznaczona jest na zakup sprzętu dla dziecięcych szpitali specjalistycznych, w tym również dla Szpitala Wojewódzkiego w Tychach.

Na Placu Baczyńskiego od godz. 13.30 zaprezentuje się aż 6 zespołów muzycznych. Pierwsze zagrają Hertz Klekoty, potem Trzecia Miłość, Kluski, Perły i Łotry, Klaustrofobia i Harissa. Koncertom towarzyszyć będzie: wystawa samochodów, pokazy ratownictwa, karate, capoeiry. Swoje możliwości zaprezentują także tyskie morsy. Będą też gry, zabawy i warsztaty dla najmłodszych, które zapewnią Robokids, Akademia Zabawy Smile, MultiIntegra, Przedszkole SportArt. Na godz. 19.45 przewidziano „światełko do nieba” – pomoże w tym Inferis Teatr Ognia.

Podobnie jak w latach ubiegłych, pieniądze zebrane podczas Finału WOŚP, trafią do specjalistycznych szpitali dziecięcych i dziecięcych oddziałów szpitalnych, także do Szpitala Wojewódzkiego w Tychach.

Kategoria: Wydarzenia