Teatr Śmiechu z Niemiec gościnnie w Rybniku

poniedziałek 4 marca 2019
  • Przedstawienie odbędzie się w ramach Międzynarodowego Dnia Teatru (fot. mat. organizatora)
    Przedstawienie odbędzie się w ramach Międzynarodowego Dnia Teatru (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 31 marca 2019
Gdzie: Rybnik
„Mały Wiatr” w wykonaniu aktorów Theater des Lachens z Frankfurtu nad Odrą to spektakl gdzie nie trzeba znać języka niemieckiego, aby go zobaczyć. Historia o poszukiwaniu szczęścia nie zawiera słów. To magiczny teatr, w którym lalki budzą się do życia, aby wzruszać i bawić.

Przedstawienie odbędzie się w ramach Międzynarodowego Dnia Teatru. Niemiecki teatr swoją nazwą nawiązuje do śmiechu. Jest on jedną z najprostszych przyjemności. Wolny i odprężający śmiech jest niczym nieograniczony. Podobnie bohaterowie spektakli wystawianych przez teatr nie znają granic w poszukiwaniu prawdy, piękna i swojego miejsca na świecie.

W poszukiwaniu szczęścia

Mały Wiatr jest smutny. Jego starsi bracia Wiatr Północy, Wschodu, Południa i Zachodu mają swoje zadania i są potrzebni, on jedyny czuje się samotny i niezauważalny. To historia o tym, jak w zimie płatki śniegu, a w lecie mlecze uczą się tańczyć. Czy Mały smutny Wiatr odnajdzie szczęście?

O tym przekonacie się 31 marca o godz. 16 w Domu Kultury Chwałowice w Rybniku (ul. 1 Maja 91b). Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 lat. Bilety w cenie 10 zł można nabyć online lub w kasie domu kultury. O przedstawieniu przeczytacie na stronie Domu Kultury Chwałowice

Kategoria: Wydarzenia