Ciężarówka pełna słodkości w Katowicach

czwartek 28 marca 2019
  • W magicznej strefie Wolności Wyboru będzie można skomponować i zabrać ze sobą miks swoich ulubionych słodyczy (fot. mat. organizatora)
    W magicznej strefie Wolności Wyboru będzie można skomponować i zabrać ze sobą miks swoich ulubionych słodyczy (fot. mat. organizatora)
  • Wawel Truck to również gry w wirtualnym świecie (fot. mat. organizatora)
    Wawel Truck to również gry w wirtualnym świecie (fot. mat. organizatora)
  • Słodka ciężarówka stanie na placu przy sklepie E.Leclerc (ul. Jankego 15d) w Katowicach (fot. mat. organizatora)
    Słodka ciężarówka stanie na placu przy sklepie E.Leclerc (ul. Jankego 15d) w Katowicach (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 30 marca 2019
Gdzie: Katowice
Moc słodyczy, gry, zabawy, tajniki powstawania czekolady i wiele innych atrakcji – to wszystko znajdziecie w słodkiej ciężarówce Wawel. Już w ten weekend zaparkuje w Katowicach. Oczywiście nie zabraknie słodkości dla wszystkich małych i dużych łasuchów.

Wawel Truck to pierwsza tego typu interaktywna ciężarówka, która jeździ po całej Polsce. To nie tylko mobilna strefa słodkości, ale przede wszystkim miejsce pełne atrakcji.

Zabawa i czekolada

Odwiedziny Wawel Trucka z pewnością staną się niezapomnianą przygodą, w której towarzyszyć będą zabawne M!chałki i psotne żelkowe Smoki. Atrakcje będą czekać zarówno w ciężarówce, jak i przed nią w specjalnej strefie zabaw. Swoich sił będzie można spróbować w animowanych grach zręcznościowych oraz w wirtualnym świecie. Chętni poznają tajniki produkcji czekolady. Całość zabawy uwieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której będzie można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy.

Ciężarówka zaparkuje 30 marca w godz 10-18 przy sklepie E.Leclerc (ul. Jankego 15d) w Katowicach. Słodką trasę Wawel Trucka możecie śledzić online.

Kategoria: Wydarzenia