Koziołek Matołek i jego wędrówki

piątek 17 maja 2019
  • Przedstawienie będzie można zobaczyć 1 czerwca o godz.16 w Teatrze Małym w Tychach (mat. organizatora)
    Przedstawienie będzie można zobaczyć 1 czerwca o godz.16 w Teatrze Małym w Tychach (mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Kiedy: 
  • sobota 1 czerwca 2019
Gdzie: Tychy
Spektakl o przygodach Koziołka Matołka to kolejna ciekawa propozycja na Dzień Dziecka. Barwne stroje, mnóstwo dobrego humoru i przebojowa muzyka to gwarancja udanej zabawy. Gdzie tym razem zawędruje Koziołek? Zobaczcie.

Przedstawienie w reżyserii Lucyny Sypniewskiej to nowe przygody Koziołka Matołka. Spektakl w wykonaniu Teatru Banialuka z Bielska-Białej jest zrealizowany poprzez konwencje zabawy teatralnej, co podoba się zwłaszcza najmłodszym widzom. Wartka akcja, barwne przygody, zabawne sytuacje, humorystyczne zdarzenia, wyborowe aktorstwo i przebojowa muzyka wypełniają spektakl, czyniąc go atrakcyjnym i zapewniając widzom chwile niezapomnianego relaksu.

Wszystkie drogi prowadzą do Pacanowa

Koziołek znów przemierza świat szukając swego miejsca na ziemi. Odwiedza egotyczne kraje, przebywa na dworze cesarskim, uczy się chińskiego, zaklina węże na targu w Bombaju, spotyka Indian i oczywiście przeżywa wiele emocjonujących przygód – groźnych, śmiesznych i pouczających. Jak zwykle wychodzi cało z każdej opresji i w chwale wraca do rodzinnego Pacanowa, odnajdując – całkiem blisko – to, co dla niego najlepsze.

Przedstawienie będzie można zobaczyć 1 czerwca o godz.16 w Teatrze Małym w Tychach (ul. ks. kard. Augusta Hlonda 1). Spektakl jest dla dzieci od 3 lat. Ceny biletów to 18 zł - 22 zł. Bilety można kupić w kasie teatru lub na stronie.

Kategoria: Wydarzenia