Master Chef Junior w Dzień Dziecka

czwartek 30 maja 2019
  • Gościem kulinarnego Dnia Dziecka w Forum będzie Kuba Tomaszczyk (fot. mat. organizatora)
    Gościem kulinarnego Dnia Dziecka w Forum będzie Kuba Tomaszczyk (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 1 czerwca 2019
Gdzie: Gliwice
Nie lada atrakcja dla małych kucharzy - w Dzień Dziecka będą mogli spotkać się z Jakubem Tomaszczykiem, zdobywcą 2. miejsca w pierwszej polskiej edycji Master Chef Junior. Będzie pysznie i wesoło.

Pierwszą nauczycielką gotowania Kuby była jego babcia, a potrawą - placki ziemniaczane. Już jako kilkulatek przygotowywał je dla rodziców. Od czasu startu w kulinarnym show Kuba doskonali warsztat i dzieli się gastronomiczną wiedzą z rówieśnikami.

Warsztaty i pokazy kulinarne

Młody szef kuchni w ten dzień pokaże wszystkim, jak zrobić tortillę z kurczakiem, tosty z guacamole, a także deser warstwowy z musem z mango, z kremem malinowym, granolą oraz świeżymi owocami. Na pamiątkę spotkania każdy uczestnik warsztatów otrzyma zestaw małego kucharza. Warsztaty i pokazy kulinarne odbędą się w godz. 13-18. Liczba miejsc jest ograniczona, na FB Centrum Forum trwa konkurs, w którym nagrodą jest udział w nich.

Baloniki, wata cukrowa i zabawa

Dodatkowe atrakcje dla maluchów rozpoczną się już o godz.11. Wśród nich znajdziecie: malowanie buziek, modelowanie balonów, automat z balonami napełnionymi helem, watę cukrową oraz konkursy. To wszystko na scenie głównej CH Forum.

Dzień Dziecka z vice-Master Chef Junior odbędzie się 1 czerwca w Centrum Handlowe Forum w Gliwicach (ul. Lipowa 1). Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

Kategoria: Wydarzenia