Koncertowy Rynek Smaków z Hell’s Kitchen

piątek 7 czerwca 2019
Kiedy: 
  • piątek 14 czerwca 2019
  • niedziela 16 czerwca 2019
Gdzie: Katowice
Pyszne dania z food trucków zawładną rynkiem w Katowicach. Kuchnia z najdalszych zakątków świata, ale i z Polski. Potrawy przygotowywać będzie m.in. Jakub Wolski – uczestnik Hell’s Kitchen. Będą też warsztaty rodzinne i muzyka na żywo.

Koncertowy Rynek Smaków to kolejna edycja tej plenerowej imprezy w samym centrum Katowic. Food trucki zaserwują m.in. kuchnię indonezyjską, dziczyznę w wykonaniu jednego z uczestników Hell's Kitchen – Jakuba Wolskiego, klasyczne burgery, azjatyckie pierożki, grillowane kanapki. Łasuchom spodobają się owoce w czekoladzie oraz różnego rodzaju desery i lody. Dla fanów złotego trunku nie zabraknie rzemieślniczych piw. W sobotni wieczór będzie można posłuchać muzycznych niespodzianek i koncertów, a w niedzielę wziąć udział w rodzinnych warsztatach i plenerowym quizie z nagrodami.

Koncertowy Rynek Smaków Katowice odbędzie się w dniach od 14 do 16 czerwca w godz. 12-22 (niedziela do godz.20) na rynku w Katowicach. Informację o imprezie znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia