Magia, Morskie Opowieści i muzyka na pikniku

niedziela 16 czerwca 2019
  • Piknik Rodzinny z Nadzieją odbędzie się 23 czerwca w Bielsku-Białej (fot. mat. organizatora)
    Piknik Rodzinny z Nadzieją odbędzie się 23 czerwca w Bielsku-Białej (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 23 czerwca 2019
Pokazy tańca, żeglarskie animacje, warsztaty iluzji z Adrianem Mitorajem, teatr ognia i pokaz laserów – m.in. te atrakcje znajdziecie na Pikniku Rodzinnym z Nadzieją.

To już 7. Piknik Rodzinny z Nadzieją, który odbędzie się 23 czerwca w Bielsku-Białej. To okazja do spędzenia pierwszej wakacyjnej niedzieli w rodzinnym gronie na świeżym powietrzu.

Magia, ogień i teatr

Na pikniku spośród wielu atrakcji, każdy znajdzie coś dla siebie: pokazy tańca, warsztaty iluzji i magiczne show z Adrianem Mitorajem, przedstawienie „Morskie Opowieści” w wykonaniu Teatru Katarynka, żeglarskie animacje, fitness na trampolinach, koncert zespołu Włóczykije czy też Teatr Ognia Inferis. Miłośnicy zwierząt dowiedzą się, jak mądry jest pies przewodnik. Finałem imprezy będzie pokaz laserów. Na pikniku nie zabraknie domowych ciast, pysznych lodów i grillowanych smakołyków.

Wsparcie dla Domu Dziecka

Impreza to również okazja do wsparcia placówek Fundacji Nadzieja, w tym działającego od stycznia tego roku Domu Dziecka. Podczas pikniku będzie można oddać książki dla dzieciaków z Domu Dziecka i Szpitala Pediatrycznego lub zakupić cegiełki o wartości 15 zł, które wezmą udział w loterii fantowej.

Piknik Rodzinny z Nadzieją odbędzie się 23 czerwca w godz. 13-21.45 przy Bielskim Centrum Kultury (ul. J. Słowackiego 27). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Szczegółowy plan imprezy dostępny jest na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia