Filmowy Poranek z „Krecikiem i Pandą”

czwartek 27 czerwca 2019
  • Przygody „Krecika i Pandy, cz. 2” będzie można zobaczyć 30 czerwca (fot. mat. organizatora)
    Przygody „Krecika i Pandy, cz. 2” będzie można zobaczyć 30 czerwca (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 30 czerwca 2019
Znacie sympatycznego Krecika? Tym razem powraca na ekrany w nowej odsłonie. Jego najnowsze przygody będziecie mogli zobaczyć podczas Filmowego Poranka. Seans poprzedzą atrakcje, konkursy i zabawy.

30 czerwca w ramach Filmowych Poranków na ekranie zagości animowany serial „Krecik i Panda, cz.2”. Zwierzaki zabiorą najmłodszych widzów w podróż po Chinach, gdzie przeżyją niesamowite przygody. Dzieci zobaczą zestaw bajek: „Dzień uścisków”, „Melon dla wszystkich”, „Konkurs kwiatów”, „Trzy magiczne kolory” oraz „Największy skarb”.

Konkursy i zabawy

Projekcję poprzedzą atrakcje w holu kina oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Podczas seansu dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a na sali przez cały czas pozostawiane są przyciemnione światła (półmrok). Po obejrzeniu filmu każdy mały uczestnik otrzyma balonowy upominek.

Łamigłówki HelioSówki

To zabawa, w ramach której młodzi widzowie Filmowych Poranków rozwiązują zagadki, poznają ciekawostki i biorą udział w konkursach. Na otrzymanej karcie, na każdym spotkaniu zdobywają pieczątki. Za 8 zdobytych czeka wyjątkowa odznaka HelioSówki – złota, srebrna i brązowa.

Przygody „Krecika i Pandy, cz. 2” będzie można zobaczyć 30 czerwca o godz. 10.30 w kinie Helios Dąbrowa Górnicza (Jana III Sobieskiego 6) i w Katowicach (ul. Kościuszki 229). Cena biletu to 18,50 zł.

Kategoria: Wydarzenia