Wyrusz na spotkanie przygody w Kosmosie

czwartek 18 lipca 2019
  • 21 lipca na ekranie zagości film familijny „Zigzag Kid” (fot. mat. organizatora)
    21 lipca na ekranie zagości film familijny „Zigzag Kid” (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 21 lipca 2019
  • niedziela 28 lipca 2019
Gdzie: Katowice
Odkrywanie tajemnic, badanie nieznanych lądów i niezwykłe przygody z filmowymi bohaterami – to wszystko czeka na Was w Kosmosie ramach cyklu Filmowe Popołudnia Dla Dzieci i Rodzina w Kinie.

Druga połowa lipca w katowickim Kinie Kosmos upłynie pod znakiem przygód i podróży tych bliskich i tych dalekich.

Filmowe popołudnia dla Dzieci

21 lipca mali kinomani wybiorą się w fascynującą morską podróż. W programie zestaw klasycznych animacji, m.in. „Tomcio Paluch”, „Nad morzem”, „Muszla Maharadży”. 28 lipca najmłodsi poszukają skarbów i zobaczą bajki: „Indiański bożek”, „ Pampalini i mrówkojad”, „Na lodzie” i „Poławiacze skarbów”. Filmowe Popołudnia dla Dzieci to świetna okazja, by wprowadzić maluchy w temat wakacyjnych podróży, oswoić je z nowymi miejscami czy rozbudzić ciekawość poznawania świata. Cykl przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia.

Rodzina w Kinie

Dla starszych dziecięcych widzów Kino Kosmos przygotowało dwie filmowe propozycje w cyklu Rodzina w Kinie. 21 lipca na ekranie zagości film familijny „Zigzag Kid” - o 13-letnim Nono, który, jak jego tata, chce zostać detektywem (film dla dzieci od 10 lat). 28 lipca młodzi kinomani zobaczą przezabawną rosyjską animację - „Wilk w owczej skórze”, czyli perypetie beztroskiego młodego wilka Szarego, który pewnego dnia budzi się zamieniony w owcę (film dla dzieci od 5 lat).

Filmowe Popołudnia dla Dzieci będą gościć w Kinie Kosmos 21 i 28 lipca o godz. 15. Cena biletów to 8 zł. Cykl Rodzina w Kinie będzie można zobaczyć 21 i 28 lipca o godz. 16. Cena biletów to 17/15 zł. Bilety można nabyć w kasie kina lub na stronie. Kino Kosmos mieści się przy ul. Sokolskiej 66 w Katowicach. 

Kategoria: Wydarzenia