Targi Mamaville po raz pierwszy na Śląsku

piątek 4 października 2019
  • Targi Mamaville to największe targi mody dziecięcej w Polsce (fot. mat. organizatora)
    Targi Mamaville to największe targi mody dziecięcej w Polsce (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Kiedy: 
  • niedziela 13 października 2019
Gdzie: Katowice
Mamaville – największe targi dla rodziców i dzieci w Polsce zawitają na Śląsk. Stoiska z nietuzinkową modą dziecięcą, zabawkami, kosmetykami i gadżetami, do tego strefa edukacji, relaksu i zabawy dla mamy i dziecka - to wszystko już niebawem w Katowicach.

Targi Mamaville, to jeden dzień pełen atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, warsztatów oraz zakupów u oryginalnych, polskich projektantów i firm związanych z tematyką ciąży
i rodzicielstwa.

Strefa zakupów

U wystawców znanych oraz premierowych marek i wybranych projektantów z branż będzie można nabyć: ubrania, zabawki, meble, akcesoria i dodatki, kosmetyki i książki. Znajdzie się coś dla kobiet w ciąży, niemowlaka i starszaka. - Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów – zachęcają organizatorzy.

Strefa edukacyjna

Edukacja i rozrywka dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady dla rodziców i warsztaty dla dzieci, związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych gości. Warsztaty i wykłady są bezpłatne, lecz z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy.

Atrakcje i relaks dla mamy i dziecka

Po zakupach, wykładach i zabawach będzie można odpocząć w strefie relaksu. Znajdzie się tu kącik do karmienia, wygodne siedziska, a także jedzenie. Foodtrucki oraz różnorodne stoiska także wegetariańskie i wegańskie nie pozwolą na głodowanie.  

Targi Mamaville odbędą się 13 października w godz. 10-17 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach (Pl. Sławika i Antalla 1). Więcej informacji można znaleźć również na stronie wydarzenia na Fb.

Wstęp wolny.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Drodzy Czytelnicy! Dziękujemy, że jesteście z nami już 6 lat. Cieszymy się, że nasz portal inspiruje Was do rodzinnego spędzania czasu, co prezentujecie na zdjęciach. Nie był to prosty wybór, dlatego oprócz 3 nagród głównych przyznaliśmy jeszcze 2 nagrody pocieszenia. Zapraszamy do oglądania zdjęć zwycięzców i do dalszego korzystania z naszej strony.

6. urodziny Silesia Dzieci - rozstrzygnięcie konkursu