Komiksowe warsztaty w Kosmosie

wtorek 5 listopada 2019
  • Komiksowa niedziela to warsztaty i filmy animowane na podstawie komiksów (fot. mat. organizatora)
    Komiksowa niedziela to warsztaty i filmy animowane na podstawie komiksów (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 10 listopada 2019
Gdzie: Katowice
Koziołek Matołek, Kajko i Kokosz, Asteriks i Obeliks, czyli komiksy, kino i świetna zabawa. Dzieciaki będą mogły wziąć udział w warsztatach komiksowych. Kto wie może powstaną nowi superbohaterowie?

W ramach trwającego przez cały weekend wydarzenia „Dymki w Kosmosie”, 10 listopada dzieci będą mogły uczestniczyć w warsztatach komiksowych. Pod okiem artystek z Akademii Sztuk Pięknych nauczą się rysować komiksowych superbohaterów i superbohaterki. Następnie na dużym ekranie będą mogły zobaczyć wybrane odcinki ekranowych adaptacji Koziołka Matołka oraz Kajko i Kokosza (godz. 15). Filmowe popołudnie dedykowane jest dzieciom od 2. roku życia. Propozycja dla nieco starszych dzieci to filmowa wersja przygód Asteriksa i Obeliksa, czyli pełnometrażowa bajka „Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów” (godz. 16).

Komiksowa niedziela odbędzie się 10 listopada w Kinie Kosmos (ul. Sokolska 66) w Katowicach. Warsztaty rozpoczną się o godz. 14 (wstęp dla każdego posiadacza biletu do kina). Bilety w cenie 8 zł (Koziołek Matołek) oraz 17-15 zł (Asteriks) można zakupić tutaj lub w kasie kina.

Kategoria: Wydarzenia