Dzieci przeniosą się z Alicją do Krainy Czarów

czwartek 28 listopada 2019
  • W ramach cyklu "Smyki teatrzyki" 30 listopada odbędzie się spotkanie z Alicją z Krainy Czarów (fot. mat. organizatora)
    W ramach cyklu "Smyki teatrzyki" 30 listopada odbędzie się spotkanie z Alicją z Krainy Czarów (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 30 listopada 2019
Chętni na podróż do Krainy Czarów? Przewodnikiem będzie znana dziewczynka o imieniu Alicja i… biały królik! Kolejne bezpłatne spotkanie z cyklu. „Smyki teatrzyki” odbędzie się w sobotę 30 listopada.

Powieść Lewisa Carrolla pt. „Alicja w Krainie Czarów” została wydana w 1865 roku i do tej pory cieszy się dużą popularnością. Na jej podstawie powstało wiele adaptacji, w tym filmowych, teatralnych, operowych czy w formie baletów oraz pantomim. Magiczna podróż ciekawej Alicji, która podąża za białym królikiem i tym sposobem trafia do świata pełnego fantastycznych stworzeń i niespotykanych zdarzeń, inspiruje nie tylko artystów, lecz również dzieci.

Już 30 listopada mali widzowie sceny teatralnej w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała zobaczą kolejną odsłonę historii „Alicji w Krainie Czarów”. Jak skończy się pościg małej, złotowłosej dziewczynki za białym królikiem? Czy fantastyczna kraina będzie na tyle interesująca, aby w niej zostać? Już wkrótce mali widzowie poznają odpowiedzi, ale po drodze będą musieli pomóc Alicji w rozwiązaniu wielu zagadek i zmierzeniu się z ciekawymi przygodami.

Teatrzyk „Alicja w Krainie Czarów” odbędzie się 30 listopada w C.H. Auchan Bielsko-Biała przy al. Bohaterów Monte Cassino 421. Przedstawienie odbędzie się dwukrotnie, o godz. 15 oraz 17.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Kategoria: Wydarzenia