„Był sobie pies cz.2” – komedia z przesłaniem

wtorek 1 września 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 5 września 2020 - niedziela 6 września 2020
Gdzie: Katowice
Bailey, czworonożny bohater filmu, tym razem ma nowe zadanie - ma zaopiekować się wnuczką swojego pierwszego pana - Ethana. Nie będzie to łatwe zadanie, szczególnie, gdy dziewczynka zacznie dorastać. Czy Bailey to ogarnie?

Wszystkie psy doskonale wiedzą, że życie ma sens tylko u boku ukochanego pana lub pani. Ale czasem trzeba się nieźle nabiegać, żeby za nimi nadążyć. Bailey dostaje od swojego ukochanego Ethana nowy cel: ma opiekować się jego wnuczką – CJ. Dopóki dziewczynka jest mała, zadanie jest dość proste, choć czasem trzeba ochronić ją własnym ciałem przed rozbrykanym koniem. Z biegiem czasu CJ dorasta i wyzwania dla Baileya też stają się coraz większe, tym bardziej, że dziewczynka wyjeżdża z matką do wielkiego miasta i traci kontakt z dziadkami. Na szczęście Bailey przeżył już wiele żyć i sporo się o ludziach nauczył. Tym razem będzie musiał pomóc swojej ukochanej pani odnaleźć prawdziwą miłość, zrealizować marzenia i przede wszystkim pogodzić skłóconą rodzinę. Czasem będzie musiał odejść, by zaraz znów powrócić w nowym wcieleniu, raz nawet jako suczka. Bo jedno wie na pewno: życie jest na tyle pomerdane, że zawsze warto trzymać się razem.

Film pt. „Był sobie pies cz. 2” będzie można obejrzeć 5 i 6 września o godz. 11 i 13.30 w kinie Helios w Katowicach (Galeria Libero, ul. Kościuszki 229).

Bilety są w cenie 10 zł. Można je kupić online lub na miejscu w kasie kina przed seansem.

 

Kategoria: Wydarzenia