Amazońska dżungla na Śląsku

czwartek 13 maja 2021
Kiedy: 
  • sobota 29 maja 2021
Gdzie: Chorzów
Chcecie przeżyć niezapomnianą przygodę? Rodzinna gra terenowa przeniesie Was do amazońskiej dżungli. Są trzy propozycje gry: „Nie daj się pożreć”, „Przetrwaj w dżungli” i „Rodzinne safari”. Zapowiada się świetna zabawa.

Z okazji Dnia Dziecka można przeżyć rodzinną przygodę, a wszystko za sprawą gry terenowej „Amazońska dżungla”. Gra rozegra się w pięciu dzielnicach Chorzowa. Do wyboru są trzy części.

Dzikie zwierzęta, survival a może safari?

Jeżeli chcecie wiedzieć, jakie zwierzęta można spotkać w puszczy, kogo unikać, przed kim uciekać – wybierzcie grę „Nie daj się pożreć”. Rozgrywka odbędzie się w Chorzowie Centrum w godz. 10-14, a powtórka w godz. 15-18 na Osiedlu Klimzowiec. Drugą propozycją jest „Przetrwaj w dżungli”. Tu dowiecie się m.in. jak zdobyć pożywienie, uniknąć niebezpieczeństw. Grać będzie można w godz. 10-14 w Chorzowie Starym, powtórka w godz. 15-18 w Chorzowie II. Ostatnia część przeznaczona jest dla najmłodszych - „Rodzinne safari”. Dzieciaki będą mogły pobawić się, poznać zwierzęta, rośliny z dalekich stron. Ta część gry odbędzie się w Chorzowie Batorym w godz. 10-14.

Zagrać będzie można 29 maja. Wstęp wolny, obowiązują zapisy. Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępna jest m.in. na stronie Chorzowskiego Centrum Kultury. Więcej informacji udzielanych jest mailowo: agnieszka_w@chck.pl, tel. 32 247 39 56. Informację o grze znajdziecie również na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia