Wakacje z coolturką i bajkoopowiadacz
- wtorek 6 lipca 2021 - sobota 31 lipca 2021
Wakacyjne propozycje dla dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tychach to spotkania z filmem, książkami i warsztaty.
Kreatywnie i twórczo
Wakacje z coolturką czyli lato w bibliotece to ciekawa propozycja na spędzenie twórczo czasu. Mali uczestnicy wezmą udział w „Loterii sztuki” - wylosują dziedzinę, temat, materiał i stworzą własne dzieła sztuki. Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do czwartku (w godz. 11-13) w Bibliotece Głównej. Obowiązują zapisy pod numerem tel. 32 227 83 11.
Bajki opowiadane na żywo
Kolejną atrakcją są spotkania z Bajkoopowiadaczem. W rolę wcieli się Justyny Biskup-Naumienko, która zabierze najmłodszych do świata zaczarowanych i pełnych przygód opowieści. Najbliższe spotkanie odbędzie się 29 lipca o godz. 17 w Mediatece. Obowiązują zapisy pod numerem tel. 32 4227 83 11
Filmowe propozycje
W Letniej Bajkotece na ekranie dzieci zobaczą: „Wiking i magiczny miecz” (9 lipca), „Tedi i mapa skarbów” (16 lipca), „Bayala i ostatni smok” (23 lipca) oraz „Superagentkę” (30 lipca). Seanse będą odbywać się w piątki o godz. 16 w Bibliotece Głównej. Obowiązują zapisy pod numerem tel. 32 227 83 11.
Motylki w bibliotece
To kreatywne spotkania dla dzieci w wieku 4-6 lat i ich rodziców. W Klubie Motyli Książkowych nie zabraknie zabawy, literatury i zajęć plastycznych. Ilość miejsc jest ograniczona obowiązują zapisy. W Mediatece spotkania odbywają się w środy o godz. 16 (tel. 32 227 83 11), w Filii nr 12 w czwartki o godz. 17 (tel. 32 219 73 75) oraz w Filii nr 13 w czwartki o godz. 17 (32 217 31 52).
Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach mieści się przy al. Piłsudskiego 16.