Święta na starówce z Dawidem Kwiatkowskim

wtorek 7 grudnia 2021
  • fot. mat. prasowe Bielskiego Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej
    fot. mat. prasowe Bielskiego Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej
Kiedy: 
  • piątek 17 grudnia 2021 - niedziela 19 grudnia 2021
Zapach pierników, grzanego wina i wyjątkowi artyści wprowadzą Was w magię świąt. Na scenie pojawią się m.in. zespół Włóczykije, Teatr Lufcik na Korbkę i Dawid Kwiatkowski.

To już 14 edycja „Świąt na Starówce” w Bielsku-Białej. Na stoiskach znajdziecie stroiki, ozdoby choinkowe, biżuterię, dekoracje, miody, wyroby rękodzieła, wędliny, sery, słodycze, pierniki, żywność ekologiczną i wiele innych. Tradycyjna Mikołajowa Strefa dla dzieci zlokalizowana zostanie na placu Wolności, gdzie na najmłodszych będzie czekał Mikołaj z wesołymi elfami i saniami, karuzela i inne atrakcje, w tym animacje i zabawy. Na Rynku zostanie ustawiona scena, na której przez trzy dni odbywać się będą występy artystyczne. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: zespół Włóczykije (17 grudnia godz. 17), zespół „Dzień dobry” (17 grudnia godz. 19), Dawid Kwiatkowski (18 grudnia godz. 19). 19 grudnia o godz. 18 na placu Wolności pojawią się Teatr Lufcik na Korbkę & AzisLights. Zapowiada się świąteczny, rozgrzewający spektakl animacyjny wraz z pokazem ognia. Ostatni dzień Świąt na starówce upłynie pod znakiem kolęd, ludowych pastorałek na góralską nutę.

Święta na starówce odbędą się w dniach 17-19 grudnia w godz. 14-20 na Rynku i placu Wolności w Bielsku-Białej. Szczegółowy program znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia