Styczeń w Multikinie – świetne filmy i tańsze bilety

wtorek 4 stycznia 2022
Kiedy: 
  • poniedziałek 3 stycznia 2022 - poniedziałek 31 stycznia 2022
Początek 2022 roku zapowiada się w Multikinie imponująco. Dzieci będą mogły obejrzeć m.in. „Sing 2” i „O czym dzisiaj marzą zwierzęta”. Na te oraz wszystkie inne filmy bilety można kupować online lub w aplikacji mobilnej, oszczędzając czas i wybierając najkorzystniejszą cenę.

14 stycznia do kin trafi animacja „O czym dzisiaj marzą zwierzęta” z Maggie - pomysłowym wombatem i Bradley’em - miłością jej życia i najlepszym przyjacielem, który zaginął jakiś czas temu w tajemniczych okolicznościach. Zaniepokojona, ale i pełna nadziei Maggie nie ustaje w poszukiwaniach ukochanego. Pewnego dnia staje się świadkiem nietypowej sytuacji i przypadkiem ratuje z opresji innego futrzaka – niepozornego Ptysia.

Premiera przebojowej, animowanej komedii „Sing 2” odbędzie się 21 stycznia. Miś koala - Buster Moon i gwiazdorska obsada jego teatru pragną wystąpić na olśniewającej, wspaniałej i  ekstrawaganckiej scenie. Jest tylko jeden haczyk: najpierw muszą przekonać najbardziej samotną gwiazdę rocka na świecie, aby do nich dołączyła. Buster i jego ekipa zmienili teatr New Moon we wspaniałe miejsce, ale chciałby, aby nowy spektakl zadebiutował na scenie teatru Crystal w olśniewającym mieście Redshore. Szykuje się świetne wydarzenie z mnóstwem wielkich, muzycznych hitów.

Filmy będziecie mogli obejrzeć w kinach sieci Multikino na Śląsku w: Czechowicach-Dziedzicach (ul. Legionów 83), Jaworznie (ul. Grunwaldzka 59), Katowicach (ul. 3 Maja 30), Rybniku (ul. Bolesława Chrobrego 1), Tychach (Al. Jana Pawła II 16/18) i w Zabrzu (ul. Gdańska 18).

Bilety w najkorzystniejszej cenie (już od 14,90 zł) na premierowe seanse można nabyć na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną. Od poniedziałku do niedzieli bilety mają tę samą, stałą cenę uzależnioną od lokalizacji fotela na sali kinowej. Pula miejsc w strefie Promo, z najlepszą ceną, jest ograniczona.

Kategoria: Wydarzenia