Karnawałowa noc z LEGO

środa 5 stycznia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 29 stycznia 2022
Gdzie: Katowice
Szukacie pomysłu na karnawałową zabawę dla dzieci? Podpowiadamy - 1000 Klocków to miejsce, gdzie w otoczeniu Lego dzieciaki będą fantastycznie się bawić i wspaniale spędzą karnawałową noc.

Kreatywne Centrum Zabaw 1000 Klocków to frajda dla niejednego fana LEGO. W jednym miejscu znajdują się klocki LEGO we wszystkich rozmiarach, od standardowych, przez LEGO Duplo, po ogromne LEGO Soft XXL. To również zabawa w piaskownicy pełnej kolorowych klocków, miasteczkiem LEGO City, LEGO Friends, symulatorem trzęsienia Ziemi Mindstorms EV3 czy robotem LEGO Boost.

Nocowanie i zabawa

Dzieci uwielbiają nocne zabawy, a kiedy do tego dodamy klocki LEGO, radości nie ma końca. W trakcie imprezy najmłodsi ozdobią maski karnawałowe, wezmą udział w pokazie kreacji na czerwonym dywanie. Nie zabraknie gier i zabaw. Minimalny wiek uczestników to 6 lat.

Nocowanie odbędzie się z 28 na 29 stycznia od godz. 18 (piątek) do godz. 9 (sobota) w Kreatywnym Centrum Zabaw 1000 Klocków. Koszt udziału to 90zł od osoby. W tej cenie dzieci mają zapewnioną kolację, śniadanie i nielimitowane napoje. Obowiązują zapisy pod numerem tel. 798 110 034. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kreatywne Centrum Zabaw 1000 Klocków mieści się przy ul. Zawiszy Czarnego 16A, Os. Tysiąclecia w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia