Zabawa z L.O.L. Surprise

piątek 14 stycznia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 15 stycznia 2022 - sobota 29 stycznia 2022
Gdzie: Czeladź
Unikatowa kolekcja kultowych laleczek, gigantyczny magnetofon, prawdziwy, różowy samochód, zagadki do rozwiązania, multimedialne gry, animacje – to wszystko znajdziecie na interaktywnej wystawie L.O.L. Surprise.

Coś dla fanów zabawek L.O.L.Surprise. Interaktywna wystawa kultowych zabawek to unikatowe figurki i niezapomniana przygoda. Dzieci będą mogły zaśpiewać na prawdziwej scenie L.O.L. Surprise, zobaczyć gigantyczny megafon, różowy samochód czy też wejść do pudełka laleczki w rozmiarze XXL . Przed wejściem każde dziecko otrzyma mapę zwiedzania, następnie rozwiąże po drodze proste zagadki, by na końcu odebrać słodką nagrodę. Wśród dodatkowych atrakcji znajdą się: multimedialne gry, memory oraz kolorowanki. W soboty (15, 22, 29 stycznia w godz. 11-19) będą odbywać się animacje.

Wystawę L.O.L.Surprise możecie odwiedzać od 15 do 29 stycznia w godz. 9-21 (poniedziałek-sobota) oraz godz. 10-21 (niedziela) w M1 Czeladź (ul. Będzińska 80). Wstęp jest bezpłatny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb lub stronie centrum.

Kategoria: Wydarzenia