Zobacz „Za duży na bajki” i wygraj nagrodę

poniedziałek 7 marca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 12 marca 2022 - niedziela 13 marca 2022
W najbliższy weekend przedpremierowo widzowie zobaczą film „Za duży na bajki”. Mali kinomani przed seansem mogą wziąć udział w quizach i zagadkach. Do wygrania będą książki oraz gry planszowe.

„Za duży na bajki" to opowieść, o tym co jest w życiu ważne dla młodych ludzi. Główny bohater musi stawić czoła trudnym tematom, dzięki czemu robi wielki krok w dorastanie. Historia opowiedziana jest językiem zrozumiałym i atrakcyjnym dla współczesnych dzieciaków. Jej młodzi bohaterowie walczą o uczestnictwo w wielkim turnieju gamingowym, a na drodze do zwycięstwa pasja do gier komputerowych okazuje się nie mniej ważna niż siła przyjaźni i miłości. To warty zobaczenia film, który bawi, uczy i wzrusza widzów. Przed seansem na młodych widzów będą czekać quizy i zagadki do rozwiązania, z atrakcyjnymi nagrodami.

Film przedpremierowo będzie można zobaczyć 12 i 13 marca o godz. 12.30 w kinach Helios w: Dąbrowie Górniczej (ul, Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229), Żorach (ul. Katowicka 10). Bilety można zakupić online. Są w cenie 14,90 zł (na 3 dni i więcej przed seansem), 17,90 zł (2 dni przed seansem), 20,90 zł (1 dzień przed seansem) i 24,90 zł (w dniu seansu). Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB Helios Dla Dzieci. Film przeznaczony dla dzieci od lat 7.

Kategoria: Wydarzenia