Wygraj Smartbox

piątek 17 grudnia 2021
  • fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl
    fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl
To pudełko pełne akcesoriów i pomysłów na zabawę. Elementy zestawu można wykorzystywać na wiele sposobów. Smartbox uczy, rozwija zdolności artystyczne i kreatywność. Jest zaprojektowany w przemyślany sposób, z naturalnych materiałów, z dbałością o szczegóły. Zestaw możecie wygrać w naszym konkursie.

Smartbox dedykowany jest dzieciom w wieku 3-7 lat. Produkt został zaprojektowany przez Paticzkowo - niewielką firmę zajmującą się tworzeniem personalizowanych produktów dla dzieci, które do współpracy zaprosiło specjalistkę psychologii i logopedii, Angelikę Kazimierczak. Więcej informacji znajdziecie w naszej recenzji

Smartbox trafi do osoby, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako: trzydziesty.

Pytanie: Z jakiego miasta jest firma Paticzkowo?

Odpowiedź (wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania i numerem telefonu) należy przesyłać od godz. 13 w piątek 17 grudnia do godz. 10 we wtorek 28 grudnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Smartbox”

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Firma Paticzkowo pochodzi z Chorzowa.

Kategoria: Konkursy