Zdrowe co nieco dla dzieci i mam

wtorek 2 czerwca 2015
  • Zdrowe odżywianie jest bardzo ważne szczególnie u kobiet w ciąży i karmiących piersią (fot. foter.com)
    Zdrowe odżywianie jest bardzo ważne szczególnie u kobiet w ciąży i karmiących piersią (fot. foter.com)
Kiedy: 
  • wtorek 2 czerwca 2015
„Małe co nieco dla naszego Malucha” to projekt, w ramach którego zaplanowano warsztaty z dietetykiem i doradcą laktacyjnym dla mam i przyszłych mam. Jego głównym celem jest edukacja w kwestii zdrowego odżywiania dzieci i kobiet w ciąży.

Najbliższe warsztaty z dietetykiem odbędą się 2 czerwca o godz. 17 w siedzibie organizatora, czyli Stowarzyszenia Kobieta Liderem Świata przy ul. Sienkiewicza 6a w Dąbrowie Górniczej. Uczestnicy zajęć stworzą książkę kucharską ze wspólnie ułożonymi przepisami. 11 czerwca w tym samym miejscu i o tej samej porze zaplanowano warsztaty z doradcą laktacyjnym. Podobnie będzie 18 czerwca (warsztaty z dietetykiem) i 25 czerwca (warsztaty z doradcą laktacyjnym). 2 lipca od godz. 15 dietetyk i doradca laktacyjny poprowadzą wspólnie zajęcia w Żłobku Miejskim w Dąbrowie Górniczej przy ul. Jaworowej 4, a następnego dnia od godz. 17 - w sosnowieckim Szpitalu Miejskim przy ul. Zegadłowicza 3. Ponadto 5 września podczas Festiwalu Ludzi Aktywnych w parku Hallera w Dąbrowie Górniczej porad będą udzielali lekarz pediatra, dietetyk i doradca laktacyjny.

Do warsztatów można dołączyć na każdym etapie. Zapisy przyjmowane są pod adresem kobieta.liderem.swiata@gmail.com lub pod numerami telefonu 506 687 532 i 601 975 939.

 Projekt „Małe co nieco dla naszego Malucha” realizowany jest dzięki grantowi z programu „1000 pierwszych dni dla zdrowia” prowadzonego przez Fundację Nutrica wspólnie z Federacją Polskich Banków Żywności.

Kategoria: Wydarzenia