Turniej Kajak Polo z atrakcjami dla dzieci

piątek 14 września 2018
Kiedy: 
  • sobota 15 września 2018
Gdzie: Katowice
Turniej Kajak Polo odbędzie się w sobotę, 15 września. Dla kibiców przygotowano wiele dodatkowych atrakcji, m.in.: pokaz ratownictwa, wspinaczkę sprawnościową, pływanie na kajakach i żaglówkach, gry i zabawy z nagrodami.

Kajak polo to gra zespołowa, w której uczestniczą dwie pięcioosobowe drużyny (+ 5 rezerwowych). Zawodnicy poruszają się na krótkich i zwrotnych kajakach starając się umieścić piłkę w bramce przeciwnika. Te widowiskowe rozgrywki będzie można obejrzeć 15 września na Stadionie Kajak Polo w Katowicach (Staw Maroko, ul. Piastów 17). W turnieju weźmie udział 6 drużyny z różnych stron kraju z sekcji młodzików (13-16 lat). Zwycięska drużyna otrzyma puchar oraz nagrody.

Pływanie i strzelanie

Organizatorzy wydarzenia zachęcają do wzięcia w nim udziału całe rodziny. Przewidziano bowiem wiele atrakcji dla młodszych i starszych. Będzie można popływać na kajakach, czółnach i żaglówkach, poskakać na trampolinie czy spróbować swoich sił na strzelnicy. WOPR zaprezentuje, jak nieść pierwszą pomoc, a strażacy - swój sprzęt gaśniczy. Dla najmłodszych przewidziano gry i zabawy z nagrodami, a dla wszystkich uczestników imprezy – ognisko. Festynowi towarzyszyć będzie także uroczyste otwarcie boiska do kajak polo.

Turniej rozpocznie się o godz. 10, finał przewidziano na godz. 15. Festyn potrwa do godz. 19.

 

Kategoria: Wydarzenia