Lipcowy Rynek Smaków w Katowicach

środa 24 czerwca 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 3 lipca 2020 - niedziela 5 lipca 2020
Gdzie: Katowice
Zapowiada się fantastyczny weekend z dobrym, ulicznym jedzeniem. Burgery, frytki belgijskie, orientalne dania i wiele innych pyszności z całego świata znajdziecie na pikniku z food truckami.

W pierwszy weekend lipca (3-5 lipca) w godz. 12-22 warto wybrać się na katowicki Rynek i spróbować potraw przygotowanych przez ekspertów jedzenia ulicznego. Tym razem będzie można spróbować sushi w wydaniu street food, a także poczuć klimat słonecznej Chorwacji. Można liczyć równnież na bogatą ofertę dań z kuchni azjatyckiej - pierożki dim sum, dania kuchni tajskiej oraz indonezyjskiej.
Pojawią się klasyki street foodu: burgery, hot dogi w stylu amerykańskim, kanapki premium, podpłomyki, zapiekanki, panini. Dla wielbicieli ostrych papryczek też znajdzie się coś dobrego, a dla łasuchów najlepsze słodycze - owoce w czekoladzie, churrosy z nutellą, lody tradycyjne i tajskie oraz gofry. O przegląd browarów rzemieślniczych zadba katowicki Browariat, a naturalne otrzeźwienie zapewni On Lemon.

Będzie inaczej - dla bezpieczeństwa

Ze względu na pandemię, obowiązują pewne procedury, do których przestrzegania zachęcają organizatorzy wydarzenia. Chodzi głównie o utrzymamy odległości między samochodami i osobami oczekującymi na posiłki/miejscami do siedzenia, preferowana będzie płatność kartą, a także dezynfekcja dłoni (na miejscu będą dostępne dozowniki ze środkami do dezynfekcji).

Więcej o imprezie przeczytacie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia